GARANTİ VE İPTAL POLİTİKAMIZ

GARANTİ VE İPTAL/İADE İŞLEMLERİ

Tüm kullanıcılar E-TEBLIGAT.NET Sistemini deneme olarak kullanırlar. Bu sayede sistemin ne olduğu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

E-TEBLIGAT.NET Sistemi hizmetini satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar, deneme kullanımı yapmış, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü (sistemi) beğenmiş demektir.

E-TEBLIGAT.NET’den yapılan alışveriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir.

E-TEBLIGAT.NET , Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın/kuralların ihlal edildiğini görmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdulabilir. E-TEBLIGAT.NET durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alınan ya da durdurulan paketlerin iptali veya iadesi yapılmayacaktır.

Garanti Koşulları E-TEBLIGAT.NET’nin kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan E-TEBLIGAT.NET kesinlikle sorumlu tutulamaz.

E-TEBLIGAT.NET sisteminin olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. Yine www.e-tebligat.net Sistemi hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.